Zaregistrujte se
, přijeďte k nám a prožijte netradičně jeden víkend. Nebude vás to stát mnoho. Za 280 / 250 Kč dostanete sobotní oběd, sobotní večeři, nedělní snídani a nedělní oběd. Dále jsou v ceně zahrnuty náklady na ubytování, večerní koncert kapely a nedělní cesta autobusem. Je zde i možnost zaregistrovat se bez stravování - za 80 Kč.

Peníze budete potřebovat jen v neděli na výletě (památky) a pro svou vlastní režii (suvenýry :-)). Vlastní jídlo budete potřebovat na pátek večer a na sobotu ráno. Pití - voda se šťávou, čaj nebo voda v PET lahvích je zajištěna po celou dobu akce.

Můžete přijet samozřejmě i bez registrace, v tom případě počítejte s režijní částkou za akci 100 Kč (režie za ubytování a náklady s tím spojené spolu s možností být na koncertě nebo jet v neděli na výlet). Budeme vám vděční, když nám dáte vědět, že přijedete i v případě, že nemáte v plánu se přihlašovat, abychom měli přehled, kolik lidí dorazí.

Pokud máte speciální přání - přijet déle, odjet dříve, nemít oběd, mít dvě večeře a podobně, napište nám a domluvíme se individuálně.

Jak se registrovat?

Začátkem srpna posíláme na desítky adres pozvánku s formulářem pro přihlášení. Celé to funguje tak, že nám zašlete informace o vás (jméno, adresa, atd.) a k tomu přiložíte ústřižek složenky, výpis z účtu či jakýkoliv jiný doklad o zaplacení příslušné částky.

Při použití elektronické pošty se proces značně zrychluje. Takže pokud se chcete přihlásit a nedostali jste pozvánku s formulářem,
kontaktujte nás a my vám pošleme vše potřebné (požadované informace, číslo účtu, variabilní symbol, atd.) nebo si stáhněte registrační formulář a řiďte se pokyny v něm.
 

Jak nás najdete?

Živitelka se koná v budově CASD, ulice Fráni Šrámka 34, České Budějovice.
(Pokud byste bloudili, ptejte se rodilých budějovičáků na místo zvané "Palačák", to je takové malé prostranství, které je 150 m od sboru).
odkaz na mapy.cz


Mapa číslo 1 (příjezd z Prahy - Tábora a z Plzně - Písku, vyznačené autobusové a vlakové nádraží):
Mapa číslo 2 (příjezd z Brna - Jindřichova Hradce - Třeboně):
Mapa číslo 3 (satelitní snímek):All by Ludas:-) © 2006